Na predaj polyfunkčný objekt/rodinný dom v Oškerde

Cena nehnuteľnosti
549 000 €
Celková plocha
500 m2
Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Kysucké Nové Mesto
Obec:
Kysucké Nové Mesto
Kategória:
Komerčné objekty
Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
500 m2
ID inzerátu:
3432717098500

Ponúkam Vám na predaj zaujímavú nehnuteľnosť - veľký rodinný dom, ktorý predstavuje príležitosť skombinovať komfort rodinného bývania s možnosťou podnikateľského využitia.

Dom bol projektovaný vo Švajčiarsku, je postavený z nadštandardných, ekologických materiálov bez použitia umelých hmôt (použité len minerálne materiály). Konštrukcia domu je z liateho betónu, základy sú z monolitickej platne, steny sú z masívnej tehly a ekologickej vonkajšej tepelnej  izolácie nadštardardnej kvality. Steny suterénu sú zo železobetónu.

Rodinný dom má celkovo 4 podlažia a výmeru 500m2. Vykurovanie je tu zabezpečené na tuhé palivo, elektrickým kúrením v miestnostiach a nachádzajú sa tu aj vysoko výkonné krby. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickými ohrievačmi a solárnym systémov. Na pozemku sa nachádza žumpa, obecný vodovod.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do veľkého priestoru využívaného na podnikateľské účely ako kancelárie, ktorý je prispôsobený na rozdelenie priestoru na viaceré pracovné miesta. Nachádza sa tu aj sanita. Na druhej strane vstupnej chodby sa nachádza dvojizbová bytová jednotka – kuchyňa, obývačka, samostatná izba a kúpeľňa.

Na prvom poschodí sa nachádza priestor, ktorý je možné rozdeliť na 2 samostatné bytové jednotky a to jednoizbový byt a dvojizbový byt s obytným podkrovím. V jednoizbovom byte je dostatok priestoru na veľkú posteľ, pracovný kútik aj plne vybavenú kuchyňu. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou. V tomto byte je samostatné vykurovanie krbom. V druhej, priestrannej bytovej jednotke je naozaj veľkorysý priestor kuchyne s jedálňou a obývačkou, jednej samostatnej miestnosti a kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom. Nachádza sa tu aj špajza a technická miestnosť. Z obývačky je východ do záhrady. V podkroví sú 2 samostatné miestnosti a veľká kúpeľňa, do ktorej sa dá vojsť dvomi vchodmi.

Tento rodinný dom je podpivničený , v suteréne sa nachádza kotolňa, miestnosti, ktoré je možné využiť na uskladnenie potravín alebo iných vecí a garáž.

Veľkou výhodu je vonkajší bazén s prístupom k sprche a saune.

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre kupujúceho, ktorý hľadá priestor na podnikanie v kombinácii s bývaním.

Virtuálna prehliadka rodinného domu: https://my.matterport.com/show/?m=BbAJb9byAB9

Virtuálna prehliadka menšieho domčeku: https://my.matterport.com/show/?m=vZuAHL4MM8N

Okrem toho k tejto nehnuteľnosti patrí aj ďalší menší domček, ktorý má charakter chaty a je plne zariadený. Tento dodatočný objekt poskytuje flexibilitu a možnosti pre hostí, prípadne možnosť ďalšieho bývania pre rodinných príslušníkov alebo prenájom.

Lokalita, v ktorej sa táto nehnuteľnosť nachádza je medzi Žilinou a Kysuckým Novým Mestom. Do Žiliny je možné dostať sa za 10 minút autom. Je tu príjemné, tiché prostredie s možnosťami voľnočasových aktivít.

Naša spoločnosť poskytuje služby realitného sprostredkovania a poradenstva už viac ako 15 rokov. Sme ocenení Realitnou úniou ako Realitná kancelária roka pre stredoslovenský región za rok 2019 a 2020. Poďte do toho s nami a staňte sa našim ďalším spokojným klientom.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na čísle: 0948 626 621.Obhliadku si dohodnite tu

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Sídlo firmy a fakturačné údaje

WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

IČO: 50 659 855
DIČ: 2120414406

 

Banka: Tatra Banka
Účet: 2940033637/1100
IBAN: SK92 1100 0000 0029 4003 3637

Kontaktné miesto

WFG reality s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

Tel:
+421 41/55 55 999
Fax: +421 41/55 55 955