Meníme životy cez reality

V spoločnosti WFG reality sa už viac ako 15 rokov venujeme nehnuteľnostiam. Do tímu radi príjmeme niekoho zodpovedného, s chuťou pracovať na sebe a v prospech svojich klientov. Ak odpovieš na nasledujúce otázky „ÁNO“, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

 

VIEŠ DOBRE KOMUNIKOVAŤ, RÁD SPOZNÁVAŠ NOVÝCH ĽUDÍ A NEVIEŠ AKO TÚTO VÝHODU PREMENIŤ NA PENIAZE?

Ak sa rád s ľuďmi rozprávaš, vieš aktívne počúvať a nemáš problém osloviť nových ľudí, skús tieto výhody využiť vo svoj prospech. Práca makléra vyžaduje zahrať sa občas na psychológa, inokedy byť len priateľský a vedieť klienta správne nasmerovať.

 

NECHCEŠ TRÁVIŤ 8 HODÍN DENNE V PRÁCI?

Chceš pracovať keď sa ti to hodí a naopak mať voľno, kedy potrebuješ? Flexibilný pracovný čas nie je pre makléra žiaden problém. Pracovný čas si nastavuje sám a sám rozhoduje, kedy je čas na dovolenku.

 

CHCEŠ BYŤ SÁM SEBE PÁNOM A MAŤ FINANČNÚ SLOBODU?

Nebaví ťa mať obmedzený príjem a pracovať ako zamestnanec? Ako maklér bude tvoj príjem závisieť len od tvojej snahy. Finančná sloboda je novodobým trendom, nejde o nič nedosiahnuteľné. Mať svoje financie pod kontrolou ti umožní mať životný štýl, o akom si vždy sníval.  

 

RÁD SA VZDELÁVAŠ?

Rád hľadáš odpovede na rôzne otázky a nebojíš sa nových výziev? S našou podporou získaš nové vedomosti, na ktorých budeš môcť stavať. Odovzdávanie pravdivých informácii klientovi ti pomôže vo vybudovaní dôvery a dobrého mena.

Ku klientom ako aj maklérom sa správame tak, aby nemali potrebu hľadať iné možnosti. V tíme máme odborníkov, ktorí našim maklérom so všetkým pomôžu, takže sa môžu plne venovať sebarozvoju a svojim klientom.

Komfort, ktorý inde nenájdete:

Vlastné miesto
Neustále pripravené na použitie
Odborná podpora v tíme
K dispozícii právnik aj účtovníčka.
Marketingový pracovník v tíme
Aby bola prezentácia na úrovni.
Asistentka
Vždy pripravená pomôcť
Podpora vedenia
Pri každej problémovej situácii
Vzdelávanie
V oblastí realít aj investovania do nehnuteľností

Aký je náš vysnívaný kolega? Patríš k nám?

Práca makléra nie je raketová veda! Stačí len trochu snahy a odhodlania. Ak si zručný v komunikácii, samostatný, vytrvalý a chceš na sebe pracovať, radi ťa u nás uvidíme.

Máme jasne stanovené hodnoty, ktorých dodržiavanie vyžadujeme od všetkých členov nášho tímu. Na oplátku ponúkame silné zázemie a podporu celej firmy. 

 

wfg-ZVNC-wfg.sk | 0948 262 266

 

 

Nechajte nám správu a my sa vám ozveme


Sídlo firmy a fakturačné údaje

WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

IČO: 50 659 855
DIČ: 2120414406

Banka: Tatra Banka
Účet: 2940033637/1100
IBAN: SK92 1100 0000 0029 4003 3637

Kontaktné miesto

WFG reality s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

Tel:
+421 41/55 55 999
Fax: +421 41/55 55 955