Sprostredkovanie predaja/prenájmu

V spoločnosti WFG reality sa už viac ako 15 rokov venujeme nehnuteľnostiam. Našou základnou službou, ktorú poskytujeme, je sprostredkovanie predaja alebo prenájmu nehnuteľností pre našich klientov.

Možnosť sprostredkovať predaj alebo prenájom nehnuteľnosti je pre nás záväzok voči klientovi odviesť čo najlepšiu prácu. Preto sa na nej podieľa celý náš tím od samotných realitných maklérov, cez marketingové a právne oddelenie až po vedenie spoločnosti.

Marketing predaja

Na marketingu predaja si dávame záležať od začiatku stretnutia s klientom až po uzatvorenie celého obchodu. Náš klient od nás môže očakávať profesionálny komplex služieb, ktorým zabezpečíme najlepšiu predajnosť nehnuteľnosti.

Ide o efektívny nástroj, ktorý nehnuteľnosť veľmi dobre spropaguje. Jeho hlavným cieľom je priblížiť potenciálnemu kupujúcemu danú nehnuteľnosť v čo možno najlepšom a najpríťažlivejšom svetle. Nehnuteľnosť sa po úprave a depersonalizácii stane na trhu atraktívnejšou a lepšie predajnou.

Dôležitosť kvalitných fotografií na realitnom trhu je pravdepodobne oveľa väčšia, ako by ste čakali. Ide o prvý dojem, na základe ktorého sa potenciálny záujemca rozhodne, či sa inzerátu bude naďalej venovať. Práve preto ich vytvárame s dôrazom na kvalitu a dobré zobrazenie priestoru. Fotografie veľmi dobre dopĺňajú aj videoobhliadky spolu s dronovými zábermi, ktoré nehnuteľnosť ukazujú z iných perspektív.

Pri prezentácii nehnuteľnosti využívame najmodernejší spôsob ako predstaviť nehnuteľnosť – prostredníctvom virtuálnej prehliadky. Ide o jednoduchý spôsob, ako si daný byt, dom či dokonca pozemok viete pozrieť z pohodlia domova, krok po kroku.

Právny servis

Pre našich klientov vytvárame všetky typy zmlúv potrebných k prevodu nehnuteľnosti. Komunikujeme s katastrami, takže presne vieme aké náležitosti musí zmluva obsahovať, aby bol vklad na katastri povolený.

Odovzdanie nehnuteľnosti

Okrem protokolárneho odovzdanie nehnuteľnosti pre klientov zabezpečujeme aj zmeny odberateľov pre odberné miesta na základe plnej moci, prípadne sprevádzame klientov na klientskych centrách.

Odovzdaním nehnuteľnosti sa pre nás proces predaja nekončí. Nezabúdame ani na po-predajný servis vrámci ktorého napríklad každoročne pripomíname klientom povinnosť podania daňového priznania k dani z nehnuteľnosti.

 

V čom sa líšime

Individuálny prístup

Rešpektujeme vaše predstavy a potreby.

Dôkladné poznanie trhu

Zabezpečíme maximalizáciu predajnej ceny.

Právna zdatnosť

Príprava návrhov zmlúv, podkladov a príloh.

Stabilná realitná kancelária

U nás vždy presne viete, na čom ste.

Meníme životy cez reality

 

Sídlo firmy a fakturačné údaje

WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

IČO: 50 659 855
DIČ: 2120414406

Banka: Tatra Banka
Účet: 2940033637/1100
IBAN: SK92 1100 0000 0029 4003 3637

Kontaktné miesto

WFG reality s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

Tel:
+421 41/55 55 999
Fax: +421 41/55 55 955