NA PREDAJ|6 izbový Rodinný dom v Novej Dubnici s veľkometrážnou garážou

Cena nehnuteľnosti
480 000 €
Celková plocha
287 m2
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Ilava
Obec:
Nová Dubnica
Ulica:
Jána Nerudu
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Plocha pozemku:
495 m2
Prístupová cesta:
asfaltová
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
3432717097890

NA PREDAJ| Samostatný 6 izbový Rodinný dom v Novej Dubnici s veľkometrážnou garážou

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom (1NP + obytné znížené prízemie ) s veľkometrážnou garážou na Miklovkách v Novej Dubnici, orientovaný na dve svetové strany východ a západ.

Dispozícia:  Nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, následne haly s vchodom do jednotlivých miestností -  priestrannej obývacej miestnosti prepojenou s jedálňou, dvoch samostatných izieb, kuchyne s balkónom a východom na záhradu, kúpeľne so sprchovým kútom, WC a bidetom. Obytné znížené prízemie pozostáva z veľkej chodby, troch izieb, kúpeľne s vaňou a WC,  kuchynského kútu, technickej miestnosti, miestnosti pre drevo/záhradné potreby, vstupu do garáže a taktiež je tu ďalší východ na záhradu. V prípade riešenia domu ako dvojgeneračného je možnosť využitia zadného vstupu ako vchodových dverí. 

Dom stojí na pozemku parcely registra „C" o celkovej výmere 495 m2, z toho RD tvorí 134 m2 zastavanú plochu - s úžitkovou plochou rodinného domu približne 287 m2.

Stav rodinného domu:  Stavba bola postavená v 80tych rokoch, murovaná z tehál (1NP) a tehlovo-betónového stropu, v rámci rekonštrukcie zaizolovaného minerálnou vlnou, v suteréne s obvodovým murivom z betónu 40cm a s priečkami z tehál. Jedná sa o veľmi zdravú a  pekne zrekonštruovanú nehnuteľnosť bez nutnosti ďalších veľkých investícií a je vhodná k okamžitému nasťahovaniu/užívaniu. 

Rodinný dom je zateplený polystyrénom s vonkajšou fasádou, má prevedenú hydroizoláciu strechy a základov. Pred tromi rokmi prebehla inštalácia vonkajších žalúzií na elektrické ovládanie, ktoré spolu s klimatizáciou poskytujú tepelný komfort v letných mesiacoch. V kuchyni sú vymenené elektrospotrebiče a sanita spolu s novým granitovým drezom. Nová kuchynská linka s podlahou - v pracovnej časti sú zo žuly. V interiéri sú vymenené všetky dvere a obložky novými drevenými v rovnakom dekore.

Technické vybavenie: Nehnuteľnosť je zabezpečená kamerovým systémom a alarmom, hlavná vstupná brána je na diaľkové ovládanie i so sekčnou bránou do garáže. Trávnatá časť pozemku je zavlažovaná automatickým Toro systémom.

Inžinierske siete: Napojený je na elektrickú energiu (rozvody v medi), kanalizáciu a obecnú vodu.   Na hranicu pozemku je privedená prípojka optického internetu. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla Immergas do liatinových radiátorov s termoregulačnými hlavicami. V chladnejších dňoch je možné využiť i keramické krbové kachle na tuhé palivo/pelety umiestnené v obývacej miestnosti.

Náklady na bývanie: 185 € (voda, elektrina, plyn).

Záhrada: Okrasno úžitková, na ktorej sa okrem trávnika nachádzajú dve broskyne, ríbezle, egreš a časť vyčlenená pre domáce pestovanie zeleniny. Chodníky okolo celého pozemku, ako aj príjazdová cesta do garáže, sú vybudované zo zámkovej dlažby.

Občianska vybavenosť: Mesto Nová Dubnica je moderné sídlo mestského charakteru s počtom obyvateľstva takmer 12.000, ktoré sa postupne rozrastá i z hľadiska urbanizácie a svojou občianskou vybavenosťou a bohatému kultúrnemu programu môže jednoznačne konkurovať nejednému krajskému mestu. Ideálne bývanie pre rodiny bez nutnosti každodenného používania auta.

Mierové námestie, ktoré je tepnou tohto mesta  ponúka každoročne skvelý kultúrny program,  akcie  športového, hudobného a zábavného charakteru ale je i centrom menších prevádzok, kde kúpite takmer všetko potrebné, nachádza sa tu kvetinárstvo, drogéria, lekáreň, pekáreň, mäsiarstvo, domáce potreby, papiernictvo, galantéria, predajňa obuvi, banky, bankomat, predajne s rozličným textilom a iné. 

Samozrejmosťou je Základná škola, Základná umelecká škola, Centrum voľného času, Materská škola, Súkromná jazyková škola, moderné letné kúpalisko LETKA ale i krytá plaváreň, športová hala, potraviny LIDL, Zdravotné stredisko, reštaurácie, prevádzky s rýchlym občerstvením a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo zelene, pričom cez neďaleký lesík je možné si spraviť hodinovú prechádzku do kúpeľného mesta Trenčianskych Teplíc alebo obľúbenou prechádzku poskytujú neďaleké Strážovské vrchy s najbližším vyhliadkovým bodom vrch Markovica, vzdialeným z Kolačína asi pol hodinu chôdzou.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o viac informácií  alebo o obhliadku, prosím kontaktujte ma na tel. čísle 0948 259 003.

Obhliadku si dohodnite tu

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Sídlo firmy a fakturačné údaje

WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

IČO: 50 659 855
DIČ: 2120414406

Banka: Tatra Banka
Účet: 2940033637/1100
IBAN: SK92 1100 0000 0029 4003 3637

Kontaktné miesto

WFG reality s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

Tel:
+421 41/55 55 999
Fax: +421 41/55 55 955