Exkluzívne novostavba rodinného domu

Cena nehnuteľnosti
254 000 €
Celková plocha
160 m2
Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Žilina
Obec:
Kamenná Poruba
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Plocha pozemku:
526 m2
Prístupová cesta:
neuvedené
ID inzerátu:
1455

Exkluzívne iba u nás ani nie ročná novostavba rodinného domu typu bungalov s príjemnou atmosférou a dostatkom zelene. Rodinný dom je vyhotovený v nadštandarde a je pripravený ihneď k nasťahovaniu.

Dom je murovaný z tvárnic YTONG, vybavený je dlažbou, laminátovou podlahou, obkladmi, plastovými oknami (termické 3-sklo) - 6 komorový profil, vnútornými žalúziami, prípravou na vonkajšie rolety, na mieru vyrobenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, vstavané rolldor skrine, sanitou a je kompletne zabezpečený funkčným GSM alarmovým systémom dohliadajúcim na bezpečnosť Vášho domova.

Vďaka výbornej úspore tohto montovaného domu dokážete ušetriť aj na mesačných nákladoch. Mesačné náklady sú cca 254 000 € pri zachovaní plného komfortu bývania pre celú rodinu. 

Pred domom sa nachádza priestor na parkovanie až pre 3 autá a za domov krytá terasa s dvorom.

DISPOZÍCIA PIVNICE: Do pivnice sa vchádza samostatnými vstupnými dverami. Pri vstupnej hale sa vchádza do technickej miestnosti, 4 miestností a práčovne so sprchovacím kútom. Následne schodiskom sa môžme dostať na prízemie domu. Rodinný dom je celo - podpivničený.

DISPOZÍCIA PRÍZEMIA: Vstupná chodba so šatníkovou vstavanou skriňou Rolldor,  úložný priestor a systém "spúšťania" prádla do práčovne s triedením prádla, samo, samostatné WC s umývadlom, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a dvojumývadlom a WC, priestranná obývacia časť s francúzskymi oknami a výstupom na terasu s prístreškom, kuchyňa s kuchynskou linkou kompletne zariadenou spotrebičmi. Dve samostatné detské izby s oknami, spálňa s extra šatníkom.

LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v tichej ulici v obci Kamenná Poruba. Obec poskytuje obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť, ktorú potrebujú. Vďaka výbornej dostupnosti ste v centre Žiliny do 15 minút autom.


VÝHODY:
* Kvalitné materiály použité pri stavbe
* Všetok nábytok vyrobený na mieru
* Skolaudovaná novostavba
* Pár minút do centra mesta
* Vyhotovený v nadštandarde
* Dostatok priestoru pre celú rodinu
* Výborná lokalita
* Ihneď voľný

Foto: Ilustračná fotka,reálne na vyžiadanie


V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Ing. Pavlína Turská, RSc.
makler

Obhliadku si dohodnite tu

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Sídlo firmy a fakturačné údaje

WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

IČO: 50 659 855
DIČ: SK2120414406

Banka: Tatra Banka
Účet: 2940033637/1100
IBAN: SK92 1100 0000 0029 4003 3637

Kontaktné miesto

WFG reality s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

Tel:
+421 41/55 55 999
Fax: +421 41/55 55 955