Bytový dom - Pri Rybníku - VŠETKY BYTY PREDANÉ

Ďakujeme za prejavenú dôveru

 

POPIS PROJEKTU

Projekt Bytového domu – Pri Rybníku je situovaný v blízkosti centra mesta, v lokalite Vodného diela Žilina  s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým športovým aktivitám a službám v meste. Každý byt bude vybavený priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou, kúpeľňou a premyslenou architektúrou. K dispozícii sú parkovacie plochy priamo pred domom.

Nový Bytový dom – Pri Rybníku vyrastie do výšky štyroch nadzemných podlaží. Prvé nadzemné podlažie bude ponúkať osem 1-izbových bytov. Na vyšších podlažiach sa nachádza dvadsaťštyri 2-izbových bytových jednotiek.

Na prvom poschodí bude 8 jednoizbových bytov, na druhom, treťom a štvrtom poschodí bude vždy 8 dvojizbových bytov s rôznymi výmerami. Všetky dvojizbové byty majú v štandarde balkón a pivnicu umiestenú na prízemí.

Vynikajúca lokalita pri Vodnom diele Žilina s bohatou zeleňou je základným predpokladom pre kvalitné voľnočasové vyžitie a pohodlné bývanie pre každého. Dômyselné moderné riešenie dispozícií bytov ponúkne priestor pre investičné zámery.

 

OČAMI DEVELOPERA

Nad konceptom projektu Bytového domu – Pri Rybníku strávil realizačný tím primeraný čas už pred jeho nadobudnutím. Nakreslilo sa množstvo variantov, ktorých výzvou bolo, čo najefektívnejšie využiť priestor, ktorý bude svojim obyvateľom prinášať dostatočný komfort.

Trvalým cieľom bolo postaviť moderný bytový dom, ktorý bude svojim obyvateľom ponúkať ideálne miesto pre život, či už ide o mladú začínajúcu rodinu, rodinu s deťmi, zrelý manželský pár alebo single domácnosť.

Financovanie kúpy vašej nehnuteľnosti je možné realizovať buď z vlastných zdrojov, alebo externých zdrojov vo forme banky.

Predpokladaný termín kolaudácie: december 2019

 

STRATEGICKÁ LOKALITA PRI RYBNÍKU A VODNOM DIELU

Projekt Bytového domu - Pri Rybníku vyrastie v strategickej lokalite s plnohodnotnou občianskou vybavenosťou, kvalitnými možnosťami voľnočasového vyžitia a výborným dopravným napojením.

Výsledkom premyslených detailov projektu je moderné a komfortné bývanie v blízkosti centra mesta Žilina, ktoré spĺňa aj predstavy náročnejšieho klienta alebo investora.

V tesnej blízkosti je postavené Vodné dielo Žilina. Táto lokalita ponúka široké možnosti pre športových nadšencov, a rovnako aj pre pracovne vyťažených ľudí na pohodové večerné prechádzky.

 

 

Sídlo firmy a fakturačné údaje

WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

IČO: 50 659 855
DIČ: SK2120414406

Banka: Tatra Banka
Účet: 2940033637/1100
IBAN: SK92 1100 0000 0029 4003 3637

Kontaktné miesto

WFG reality s.r.o.
Daxnerova 9
010 01 Žilina

Tel:
+421 41/55 55 999
Fax: +421 41/55 55 955